Oferta

ZAKRES USŁUG:

1. DIAGNOZA Z PULSU
Najważniejszym etapem każdej terapii jest postawienie właściwej diagnozy. Diagnoza z pulsu pozwala wykryć stany nierównowagi w całym organizmie na długo przed pojawieniem się choroby.

  2. DIAGNOZA Z JĘZYKA
Przy diagnozie w pierwszej kolejności bada się język pacjenta. Jego kolor oraz rodzaj nalotu może pokazać, które obszary naszego organizmu są chore. Zmiana koloru języka świadczy o nieprawidłowościach.

  3. YUMEIHO®
Terapia nakierowana na uruchomienie sił witalnych organizmu poprzez prawidłowe ustawienie kości miednicy oraz kręgosłupa. Pozwala w krótkim czasie uwolnić się od bólu i odzyskać zdrowie

Zalecana przy:

  1. Dyskopatia,
  2. Kręgozmyk,
  3. Plecy okrągłe – kifoza piersiowa
  4. Plecy wklęsłe – lordoza lędźwiowa
  5. Plecy okrągło-wklęsłe – połączenie kifozy piersiowej i lordozy lędźwiowej
  6. Plecy płaskie -plecy są spłaszczone.
  7. Inne deformacje i schorzenia

  4. AKUPRESURA (MASAŻ MERIDIANÓW)
Akupresura to masaż wybranych punktów na meridianach, którego celem jest wzmocnienie zdrowia i przywrócenie właściwego przepływ energetyczny w całym ciele. Zalecany dla osób bardzo osłabionych i mających problemy z poruszaniem się.

  5. AKUPUNKTURA UCHA
Akupunktura ucha to skuteczna terapia przy migrenach, uzależnieniach, schorzeniach nerek, serca, wątroby, bólach kręgosłupa, bezpłodności, bezsenności i wielu innych! Ulga prawie bez bólu.

  6. ELEKTROPUNKTURA
Boisz się igieł to jest dla Ciebie – akupunktura bez igieł. Badania wykazały, że istnieje możliwość wykonania tego zabiegu bez użycia igieł. Wykorzystano stymulację prądem o niskim natężeniu. DZIAŁA!

  7. REFLEKSOTERAPIA
Refleksoterapia to skuteczna i bezpieczna metoda terapii. Polega na uciskaniu odpowiednich punktów na stopach i głowie. Daje wzmocnienie organizmu oraz pobudzenie sił witalnych gdy jest brak energii

  8. SHIATSU
Shiatsu” w języku japońskim oznacza „naciskać kciukami”.
Shiatsu jest bardzo łagodnym, delikatnym i skutecznym masażem zalecanym w bólach kręgosłupa, migrenach, depresjach, zaburzeniach trawiennych, otyłości i wielu innych dolegliwościach.

  9. SHIATSU FACELIFTING
Masaż Shiatsu Facelift to połączenie wiedzy wschodu i zachodu z sekretami dbania o urodę twarzy. Ten masaż jest głęboko odprężającym i relaksującym doświadczeniem, które doceni każda Kobieta.

10. KINEZJOTAPING
Kinezjotaping – (plastrowanie dynamiczne) – metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu ciała plastrami o specjalnej strukturze, które aktywują proces samoleczenia, poprawiają krążenie, niwelują ból

11. DETOX
Bardzo skuteczne oczyszczanie organizmu poprzez stopy.
Detoksykacja usuwa zanieczyszczenia i toksyny będące konsekwencją spożywania wysoko przetworzonej żywności lub będące rezultatem nałogów takich jak papierosy czy alkohol.