YUMEIHO® DLA ZABIEGANYCH

Masaż jest przeznaczony dla osób aktywnych, które potrzebują szybkiej i doraźnej pomocy terapeuty a nie mają czasu na dłuższą terapię. Masaż nakierowany jest na doraźną pomoc w usuwaniu blokad i bóli stawów miednicy oraz kręgosłupa, mięśni obręczy barkowej, szybką korekcję postawy po lekkich urazach sportowych.

Masaż jest zalecany i dedykowany głównie dla osób w młodym wieku, które są aktywne ruchowo a dążą do usunięcia uporczywych bóli kręgosłupa, bóli i ograniczeń w ruchomości kończyn górnych oraz dolnych, napięciu mięśni barków, sztywnościach mięśni szyi lub wymagają korekty postawy w sposób relaksacyjny.

Sugerowana minimalna ilość zabiegów w ramach tej terapii zależy od rodzaju i czasu trwania dolegliwości. Najczęściej wynosi ona od 1 do 5 zabiegów choć czasem może być potrzebne zwiększenie tej liczby, szczególnie przy poważnych kontuzjach.

 

YUMEIHO® 

Masaż jest przeznaczony dla osób, które uskarżają się na długotrwałe bóle narządu ruchu lub wymagają intensywnej pracy przy korekcji postawy.
Ten masaż rekomendowany jest dla osób ze zdiagnozowanymi skoliozami I i II stopnia,  chronicznymi bólami w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym kręgosłupa, bólami stawów biodrowych i kolanowych w chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów.

Zalecana ilość zabiegów wynosi nie mniej niż 10 zabiegów w ramach jednej terapii a częstotliwość zabiegów nie rzadziej niż 1 zabieg w tygodniu.

Rekomendowana ilość zabiegów wynosi co najmniej 20 zabiegów nie rzadziej niż 2 - 3 razy w tygodniu.

Przy wykupieniu karnetu na każde 10 zabiegów cena za karnet obejmuje:

  • Opłatę za 10 zabiegów + 2 zabieg gratis + 2 pomiary gratis

 

YUMEIHO® ROZSZERZONY

Ten masaż zalecany jest dla osób, które uskarżają się na chroniczne bóle kręgosłupa (np. zdiagnozowana skolioza I lub II stopnia), zniekształcenia sylwetki np. garby, dysproporcje kończyn lub intensywne nerwobóle takie jak chroniczne bóle głowy, ogólne znużenie, bezsenność, stany przewlekłego zmęczenia i niepokoju, zapalenie nerwu kulszowego, drętwienie dłoni, bolesne miesiączkowania, zaburzenia miesiączkowania, przewlekłe zaparcia, nadwaga lub niedowaga itp.

Sugerowana minimalna ilość zabiegów w ramach tej terapii jest trudna do określenia i uzgadniana jest indywidualnie z pacjentem.

Przy konieczności wydłużenia terapii ponad 50 zabiegów pacjent uzyskuje prawo do istotnej obniżki kosztów terapii. Kwota jest ustalana indywidualnie z każdym pacjentem.

Wymagana częstotliwość zabiegów nie rzadziej niż 3 zabiegi w tygodniu.

Optymalna ilość zabiegów wynosi nie rzadziej niż 4-5 razy w tygodniu.