Gabinet MRK YUMEIHO® – Masaż Refleksoterapia,  Kinezjotaping  oferuje: Diagnostykę w oparciu o TMCh (Tradycyjną Medycynę Chińską) oraz kompleksowe podejście do terapii ruchowej w schorzeniach kręgosłupa oraz po urazach ortopedycznych.

Terapeuta Rafał Krzyżowski Jest absolwentem wydziału Elektroniki na Politechnice Warszawskiej oraz certyfikowanym Terapeutą Yumeiho®. Z zawodu jest mgr inż. elektroniki i od wielu lat pracuje w branży informatycznej jako Ekspert ds. Wdrożeń Rozwiązań Informatycznych, Ekspert ds. Data Center, Konsultant, Doradca i Project Manager. Zdobyte doświadczenia w biznesie oraz wieloletnie doświadczenie terapeutyczne owocują głębokim zrozumieniem problemów jakie dotykają ludzi biznesu z różnych dziedzin oraz obszarów działalności, ich pragnień oraz powszechnego, cechującego współczesne życie chronicznego braku czasu. Wypracowane interdyscyplinarne umiejętności, choć z pozoru tak odległe od medycyny, z powodzeniem wykorzystuje w spełnianiu swojej misji i pasji życiowej jaką jest pomoc drugiemu człowiekowi, a szczególnie temu, którego gonią terminy, zobowiązania i który nie może pozwolić sobie na długie chorowanie czy odległe terminy i kolejki w przychodniach. Nabyte i utrwalone w ramach wieloletniej praktyki cechy takie jak profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta, kreatywność, odpowiedzialność , sumienność, terminowość i zdecydowanie w podejmowaniu decyzji są jego wartością dodaną, którą bardzo cenią i docenianą pacjenci oraz ludzie biznesu.

Jego dewizą jest motto:
„Rozumiem co do mnie mówisz, wspólnie damy radę”

Od 2001 jako certyfikowany masażysta (wpis do ewidencji działalności 25731/00) nieprzerwanie zajmuje się terapią manualną (masaż klasyczny, limfatyczny, akupresura i refleksoterapia).

Od 2013 po uzyskaniu międzynarodowego dyplomu Yumeiho Center w Japonii, pracuje jako licencjonowany terapeuta chiropraktyk kręgosłupa i miednicy (terapia YUMEIHO nr 148),

Od 2014 po uzyskaniu certyfikatu KINEZJOTAPING POLSKA dla KT1, KT2 i KT3 zakres prowadzonej przez niego terapii został wzbogacony o terapię Kinezjotapingu.

Od 2015 po uzyskaniu dyplomu SHIATSU BODYWORKER zakres prowadzonej przez niego terapii został wzbogacony o diagnozę (z pulsu i języka) w oparciu o zasady medycyny chińskiej oraz o terapię Shiatsu.

Od 2016 do zakresu usług została włączona Akupunktura Ucha (Aurikuloterapia), Moksa i Bańki Chińskie.

Od 2017 po zdaniu międzynarodowego egzaminu na IV DAN Yumeiho, uzyskał najwyższy stopień przewidziany dla  Terapeutów Yumeiho oraz jest upoważniony do uczestniczenia jako asystent Nauczyciela Yumeiho w prowadzeniu kursów terapeutycznych.

Zapraszam Cię, rozumiem co do mnie mówisz, wspólnie damy radę!!!

Zabiegi aurikuloterapii, refleksoterapii, kinezjotapingu, face liftingu, oczyszczania organizmu oraz terapię YUMEIHO® i Shiatsu  wykonujemy w gabinecie pzy ul. Jadźwingów 22A/20 w Warszawie lub w mieszkaniu klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór zabiegów relaksacyjnych, które  przy nastrojowej muzyce i świetle świec zapewnią chwilę odprężenia i odpoczynku.